Kerberos Authentication (7.x-1.0-alpha1) - en to vi translation catalogue (16 entries)

en: user
vi: người dùng

en: Save configuration
vi: Lưu cấu hình

en: Reset to defaults
vi: Trả về mặc định

en: delete
vi: xoá

en: Delete
vi: Xóa

en: Operations
vi: Thao tác

en: List
vi: Danh sách

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Weight
vi: Độ nặng

en: The configuration options have been saved.
vi: Các tùy chọn cấu hình đã được lưu lại.

en: Settings
vi: Thiết lập

en: edit
vi: sửa

en: Save
vi: Lưu

en: The configuration options have been reset to their default values.
vi: Các tùy chọn cấu hình đã được trả về giá trị mặc định.

en: Authentication
vi: Xác thực

en: The name %name has been denied access.
vi: Tên %name đã bị từ chối truy cập.
