Kerberos Authentication (7.x-1.0-alpha1) - en to fa translation catalogue (13 entries)

en: user
fa: کاربر

en: Save configuration
fa: ذخیره پیکربندی

en: delete
fa: حذف

en: Delete
fa: حذف

en: Operations
fa: عمل ها

en: List
fa: سجل

en: Cancel
fa: لغو

en: Weight
fa: وزن

en: The configuration options have been saved.
fa: تنظیمات ذخیره شدند.

en: Settings
fa: تنظیمات

en: edit
fa: تدوین

en: Save
fa: ذخیره

en: Authentication
fa: بررسی هویت
