Kerberos Authentication (7.x-1.0-alpha1) - en to sr translation catalogue (11 entries)

en: user
sr: корисник

en: Save configuration
sr: Сачувај подешавања

en: delete
sr: избриши

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: List
sr: Листа

en: Cancel
sr: Поништи

en: Weight
sr: Тежина

en: Settings
sr: Подешавања

en: edit
sr: измени

en: Save
sr: Сачувај
