Kerberos Authentication (7.x-2.0-alpha2) - en to be translation catalogue (10 entries)

en: user
be: карыстальнік

en: Save configuration
be: Захаваць налады

en: Reset to defaults
be: Вярнуцца да прадвызначаных наладак

en: delete
be: выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Weight
be: Вага

en: The configuration options have been saved.
be: Абраныя налады захованыя.

en: edit
be: рэдагаваць

en: The configuration options have been reset to their default values.
be: Налады канфігурацыі былі вернутыя да прадвызначаных

en: The name %name has been denied access.
be: Нажаль, дасяг для мянушкі %name забаронены.
