Kerberos Authentication (7.x-2.0-alpha2) - en to ca translation catalogue (12 entries)

en: user
ca: usuari

en: Save configuration
ca: Desa la configuració

en: Reset to defaults
ca: Reinicialitza als valors predeterminats

en: delete
ca: suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Weight
ca: Pes

en: The configuration options have been saved.
ca: S'han desat les opcions de configuració.

en: edit
ca: edita

en: The configuration options have been reset to their default values.
ca: S'han establert les opcions de configuració als seus valors predeterminats.

en: Realm
ca: Paradigma

en: Authentication
ca: Autenticació

en: The name %name has been denied access.
ca: S'ha denegat l'accés al nom %name.
