Kerberos Authentication (7.x-2.0-alpha2) - en to cs translation catalogue (11 entries)

en: user
cs: uživatel

en: Save configuration
cs: Uložit nastavení

en: Reset to defaults
cs: Obnovit výchozí nastavení

en: delete
cs: smazat

en: Operations
cs: Operace

en: Weight
cs: Váha

en: The configuration options have been saved.
cs: Nastavení bylo uloženo.

en: edit
cs: upravit

en: The configuration options have been reset to their default values.
cs: Byly obnoveny výchozí hodnoty nastavení.

en: Authentication
cs: Ověření

en: The name %name has been denied access.
cs: Uživateli %name byl zakázán přístup.
