Kerberos Authentication (7.x-2.0-alpha2) - en to da translation catalogue (12 entries)

en: user
da: bruger

en: Save configuration
da: Gem indstillinger

en: Reset to defaults
da: Gendan standardindstillinger

en: delete
da: slet

en: Operations
da: Handlinger

en: Weight
da: Vægt

en: The configuration options have been saved.
da: Indstillingerne er blevet gemt.

en: edit
da: redigér

en: The configuration options have been reset to their default values.
da: Indstillingernes standardværdier er blevet gendannet.

en: Realm
da: Område

en: Authentication
da: Godkendelse

en: The name %name has been denied access.
da: Navnet %name er nægtet adgang.
