Kerberos Authentication (7.x-2.0-alpha2) - en to eo translation catalogue (10 entries)

en: user
eo: uzanto

en: Save configuration
eo: Konservu agordojn

en: Reset to defaults
eo: Restarigu la defaŭltojn

en: delete
eo: forigu

en: Operations
eo: Operacioj

en: Weight
eo: Pezo

en: The configuration options have been saved.
eo: Agordaj opcioj estas konservitaj.

en: edit
eo: redakti

en: The configuration options have been reset to their default values.
eo: Konfiguraj opcioj estis restarigitaj al iliaj defaŭltaj valoroj.

en: The name %name has been denied access.
eo: La nomo %name ne rajtas aliri.
