Kerberos Authentication (7.x-2.0-alpha2) - en to et translation catalogue (11 entries)

en: user
et: kasutaja

en: Save configuration
et: Salvesta seadistus

en: Reset to defaults
et: Taasta vaikeseaded

en: delete
et: kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Weight
et: Kaal

en: The configuration options have been saved.
et: Seadistusvalikud on salvestatud.

en: edit
et: muuda

en: The configuration options have been reset to their default values.
et: Seadistus väärtused on algväärtustatud.

en: Authentication
et: Autentimine

en: The name %name has been denied access.
et: Kasutajale %name on juurdepääs keelatud.
