Kerberos Authentication (7.x-2.0-alpha2) - en to gu translation catalogue (7 entries)

en: user
gu: ઉપભોક્તા

en: Save configuration
gu: ગોઠવણીઓ ને સંગ્રહો

en: Reset to defaults
gu: ફરીથી મૂળ સ્વરૂપ મા લાવો

en: delete
gu: કાઢી નખો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Weight
gu: તરલતા

en: edit
gu: સંપાદિત કરો
