Kerberos Authentication (7.x-2.0-alpha2) - en to is translation catalogue (9 entries)

en: user
is: notandi

en: Save configuration
is: Vista stillingar

en: Reset to defaults
is: Endurstilla í sjálfgefin gildi

en: delete
is: eyða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Weight
is: Vægi

en: The configuration options have been saved.
is: Stillingarnar hafa verið vistaðar.

en: edit
is: breyta

en: The configuration options have been reset to their default values.
is: Stillingarnar hafa verið endursettar í frumgildi sín.
