Kerberos Authentication (7.x-2.0-alpha2) - en to ja translation catalogue (11 entries)

en: user
ja: ユーザー

en: Save configuration
ja: 構成を保存

en: Reset to defaults
ja: デフォルトに戻す

en: delete
ja: 削除

en: Operations
ja: 操作

en: Weight
ja: ウェイト

en: The configuration options have been saved.
ja: 設定オプションが保存されました。

en: edit
ja: 編集

en: The configuration options have been reset to their default values.
ja: 設定オプションがデフォルトの値に戻されました。

en: Authentication
ja: 認証

en: The name %name has been denied access.
ja: ユーザー名 %name の使用は許可されていません。
