Kerberos Authentication (7.x-2.0-alpha2) - en to jv translation catalogue (9 entries)

en: user
jv: panganggo

en: Save configuration
jv: Simpen konfigurasi

en: Reset to defaults
jv: Balékaké marang asliné

en: delete
jv: busak

en: Operations
jv: Operasi

en: Weight
jv: Urutan

en: The configuration options have been saved.
jv: Opsi konfigurasi uwis disimpen.

en: edit
jv: sunting

en: The configuration options have been reset to their default values.
jv: Opsi konfigurasi wis dibalekna nang nilai asline.
