Kerberos Authentication (7.x-2.0-alpha2) - en to ka translation catalogue (7 entries)

en: user
ka: მომხმარებელი

en: Save configuration
ka: კონფიგურაციის შენახვა

en: Reset to defaults
ka: ნაგულისხმევზე დაბრუნება

en: delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Weight
ka: წონა

en: edit
ka: რედაქტირება
