Kerberos Authentication (7.x-2.0-alpha2) - en to mg translation catalogue (5 entries)

en: user
mg: mpikambana

en: Save configuration
mg: Tehirizo ny fanovana

en: Reset to defaults
mg: Avereno hatramin'ny voalohany

en: delete
mg: fafao

en: Operations
mg: Hatao
