Kerberos Authentication (7.x-2.0-alpha2) - en to mn translation catalogue (9 entries)

en: user
mn: хэрэглэгч

en: Save configuration
mn: Тохиргоог хадгалах

en: Reset to defaults
mn: Анхны утганд буцаах

en: delete
mn: устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Weight
mn: Жин

en: The configuration options have been saved.
mn: Тохиргоо хадгалагдлаа.

en: edit
mn: засварлах

en: The configuration options have been reset to their default values.
mn: Тохиргооны сонголтууд үндсэн утгуудаараа дахин шинэчлэгдлээ.
