Kerberos Authentication (7.x-2.0-alpha2) - en to pl translation catalogue (13 entries)

en: user
pl: użytkownik

en: Save configuration
pl: Zapisz konfigurację

en: Reset to defaults
pl: Przywróć domyślne

en: delete
pl: usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: Weight
pl: Waga

en: The configuration options have been saved.
pl: Konfiguracja została zapisana.

en: edit
pl: edytuj

en: The configuration options have been reset to their default values.
pl: Przywrócone zostały domyślne ustawienia.

en: Realm
pl: Obszar

en: Authentication
pl: Uwierzytelnianie

en: activate
pl: aktywuj

en: The name %name has been denied access.
pl: Nazwa użytkownika %name jest niedozwolona i została odrzucona.
