Kerberos Authentication (7.x-2.0-alpha2) - en to pt translation catalogue (14 entries)

en: user
pt: utilizador

en: Save configuration
pt: Guardar configuração

en: Reset to defaults
pt: Restaurar os valores predefinidos

en: delete
pt: eliminar

en: Operations
pt: Operações

en: Weight
pt: Peso

en: The configuration options have been saved.
pt: As opções de configuração foram guardadas.

en: edit
pt: editar

en: The configuration options have been reset to their default values.
pt: As opções de configuração foram reinicializadas para os seus valores predefinidos.

en: Authentication mode
pt: Modo de autenticação

en: Authentication
pt: Autenticação

en: Disallow login and log the conflict
pt: Não permitir o início de sessão e registar o conflito

en: Another user already exists in the system with the same login name. You should contact the system administrator in order to solve this conflict.
pt: Já existe outro utilizador no sistema com o mesmo nome de início de sessão. Deve contactar o administrador do sistema para resolver este conflito.

en: The name %name has been denied access.
pt: O nome %name não é permitido neste site.
