Kerberos Authentication (7.x-2.0-alpha2) - en to rm translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
rm: configuraziun arcunar

en: Operations
rm: acziuns

en: Weight
rm: valur

en: edit
rm: persvader

en: Authentication
rm: autentificaziun
