Kerberos Authentication (7.x-2.0-alpha2) - en to si translation catalogue (6 entries)

en: user
si: පරිශීලකයා

en: Save configuration
si: සැකැස්ම සුරක්ෂිතකරන්න

en: Reset to defaults
si: පෙරනිමිති සදහා නැවත සකසන්න.

en: delete
si: මකාදැමීම

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: edit
si: සංස්‌කරණය
