Kerberos Authentication (7.x-2.0-alpha2) - en to sq translation catalogue (10 entries)

en: user
sq: përdoruesi

en: Save configuration
sq: Ruaj konfigurimin

en: Reset to defaults
sq: Kthe në vlerat e prezgjedhura

en: delete
sq: fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: Weight
sq: Pesha

en: The configuration options have been saved.
sq: Opsionet e konfigurimit u ruajtën.

en: edit
sq: ndrysho

en: The configuration options have been reset to their default values.
sq: Opsionet e konfigurimit u kthyen në vlerat e tyre të prezgjedhura.

en: The name %name has been denied access.
sq: Hyrja është ndaluar për përdoruesin %name.
