Kerberos Authentication (7.x-2.0-alpha2) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: user
ug: ئەزا

en: Save configuration
ug: تەڭشەشنى ساقلاش

en: Reset to defaults
ug: سۈكۈت لايىھەگە قايتۇرۇش

en: delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: The configuration options have been saved.
ug: تەڭشەشلەر ساقلاندى.
