Kerberos Authentication (7.x-2.0-alpha3) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
oc: Enregistrar la configuracion

en: Reset to defaults
oc: Reïnicializar a las valors per defaut

en: The configuration options have been saved.
oc: Las opcions de configuracion son estadas enregistradas.

en: edit
oc: modificar

en: The configuration options have been reset to their default values.
oc: Las opcions de configuracion son estadas reïnicializadas a lors valara per defaut.

en: Security Options
oc: Opcions de seguretat

en: The name %name has been denied access.
oc: Lo nom d'utilizaire %name es pas autorizat sus aqueste site.
