Kerberos Authentication (7.x-2.0-alpha2) - en to bs translation catalogue (9 entries)

en: user
bs: korisnik

en: Save configuration
bs: Sačuvaj postavke

en: Reset to defaults
bs: Resetuj na defaultno

en: delete
bs: obriši

en: Operations
bs: Operacije

en: Weight
bs: Težina

en: The configuration options have been saved.
bs: Postavke konfiguracije su sačuvane.

en: edit
bs: izmijeni

en: The configuration options have been reset to their default values.
bs: Postavke konfiguracije su resetovane na defaultne vrijednosti.
