Kerberos Authentication (7.x-2.0-alpha2) - en to hr translation catalogue (10 entries)

en: user
hr: korisnik

en: Save configuration
hr: Spremi postavke

en: Reset to defaults
hr: Povrat na zadane postavke

en: delete
hr: ukloni

en: Operations
hr: Operacije

en: Weight
hr: Težina

en: The configuration options have been saved.
hr: Postavke spremljene.

en: edit
hr: uredi

en: The configuration options have been reset to their default values.
hr: Postavke konfiguracije vraćene na zadane vrijednosti.

en: The name %name has been denied access.
hr: Korisničko ime %name je zabranjeno.
