Kerberos Authentication (7.x-2.0-alpha2) - en to hu translation catalogue (13 entries)

en: user
hu: felhasználó

en: Save configuration
hu: Beállítások mentése

en: Reset to defaults
hu: Visszaállítás az alapértelmezésre

en: delete
hu: törlés

en: Operations
hu: Műveletek

en: Weight
hu: Súly

en: The configuration options have been saved.
hu: A beállítások mentése megtörtént.

en: edit
hu: szerkesztés

en: The configuration options have been reset to their default values.
hu: A beállítások vissza lettek állítva az alapértelmezés szerinti értékükre.

en: Realm
hu: Hatáskör

en: Authentication
hu: Azonosítás

en: activate
hu: aktivál

en: The name %name has been denied access.
hu: „%name” felhasználó számára a hozzáférés megtagadva.
