Kerberos Authentication (7.x-2.2-beta1) - en to uk translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
uk: Зберегти конфігурацію

en: Reset to defaults
uk: Скинути до початкових значень

en: The configuration options have been saved.
uk: Параметри конфігурації були успішно збережені.

en: edit
uk: редагувати

en: The configuration options have been reset to their default values.
uk: Налаштування повернуто до їх стандартних (базових) значень.

en: Security Options
uk: Параметри безпеки

en: Authentication
uk: Автентифікація

en: Pick what should be done if the local Drupal account already exists with the same login name.
uk: Виберіть, як діяти, якщо локальний обліковий запис Drupal з таким же іменем вже існує.

en: Kerberos Authentication
uk: Розпізнавання Kerberos
