Key (7.x-1.0-beta1) - en to nl translation catalogue (42 entries)

en: delete
nl: verwijderen

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Description
nl: Beschrijving

en: view
nl: weergeven

en: File
nl: Bestand

en: This action cannot be undone.
nl: Deze actie kan niet ongedaan worden gemaakt.

en: Variable
nl: Variabele

en: Name
nl: Naam

en: edit
nl: bewerken

en: key
nl: sleutel

en: Variable name
nl: Variabelenaam

en: Method
nl: Methode

en: Key
nl: Sleutel

en: Instructions
nl: Instructies

en: Keys
nl: Sleutels

en: Save key
nl: Sleutel opslaan

en: Edit key
nl: Sleutel bewerken

en: File location
nl: Bestandslocatie

en: File contents
nl: Bestandsinhoud

en: Add key
nl: Sleutel toevoegen

en: Key value
nl: Sleutelwaarde

en: Storage method
nl: Opslagmethode

en: MD5 hash
nl: MD5-hash

en: (Machine name: @name)
nl: (Systeemnaam: @name)

en: Administer keys
nl: Sleutels beheren

en: The key %label has been added.
nl: De sleutel %label is toegevoegd.

en: The key %label has been updated.
nl: De sleutel %label is bijgewerkt.

en: Added key %label.
nl: Sleutel %label toegevoegd.

en: Updated key %label.
nl: Sleutel %label bijgewerkt.

en: Provides the ability to manage keys, which can be used by other modules.
nl: Biedt de mogelijkheid om sleutels te beheren, die door andere modules kunnen worden gebruikt.

en: Key management
nl: Sleutelbeheer

en: Manage keys.
nl: Sleutels beheren.

en: List keys
nl: Sleutels weergeven

en: Delete key
nl: Sleutel verwijderen

en: No keys are available. <a href="@link">Add a key</a>.
nl: Er zijn geen sleutels beschikbaar. <a href="@link">Sleutel toevoegen</a>.

en: Are you sure you want to delete the key %label?
nl: Weet u zeker dat u de sleutel %label wilt verwijderen?

en: The key %label has been deleted.
nl: De sleutel %label is verwijderd.

en: Deleted key %label.
nl: Sleutel %label verwijderd.

en: Key found
nl: Sleutel gevonden

en: Key not found
nl: Sleutel niet gevonden
