Key (7.x-1.0-beta2) - en to am translation catalogue (10 entries)

en: delete
am: ሰርዝ

en: Status
am: ሁኔታ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Description
am: ማብራሪያ

en: view
am: ትይታ

en: Name
am: ስም

en: edit
am: አስተካክል

en: Save
am: አስቀምጥ
