Key (7.x-1.0-beta3) - en to af translation catalogue (13 entries)

en: delete
af: verwyder

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Description
af: Beskrywing

en: view
af: bekyk

en: File
af: Lêer

en: This action cannot be undone.
af: Hierdie aksie kan nie ongedaan gemaak word nie.

en: Variable
af: Veranderlike

en: Name
af: Naam

en: edit
af: redigeer

en: Save
af: Stoor

en: Method
af: Metode
