Key (7.x-1.0-beta3) - en to et translation catalogue (18 entries)

en: delete
et: kustuta

en: Status
et: Olek

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Cancel
et: Tühista

en: Description
et: Kirjeldus

en: view
et: näita

en: File
et: Manus

en: This action cannot be undone.
et: Seda toimingut pole võimalik tagasi võtta.

en: Variable
et: Muutuja

en: Name
et: Nimi

en: edit
et: muuda

en: Save
et: Salvesta

en: Variable name
et: Muutuja nimi

en: Method
et: Meetod

en: Integration
et: Lõimumine

en: Key
et: Võti

en: Keys
et: Võtmed
