Key (7.x-1.0-beta3) - en to ps translation catalogue (8 entries)

en: Status
ps: حالت

en: Delete
ps: ړنګول

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Description
ps: سپړنه

en: File
ps: دوتنه

en: Variable
ps: بدلیده

en: Name
ps: نوم

en: Key
ps: کيلی
