Key (7.x-1.0-beta3) - en to pt translation catalogue (19 entries)

en: delete
pt: eliminar

en: Status
pt: Estado

en: Delete
pt: Eliminar

en: Operations
pt: Operações

en: Cancel
pt: Cancelar

en: Description
pt: Descrição

en: view
pt: ver

en: File
pt: Ficheiro

en: This action cannot be undone.
pt: Esta ação não pode ser desfeita.

en: Variable
pt: Variável

en: Name
pt: Nome

en: edit
pt: editar

en: Save
pt: Guardar

en: key
pt: chave

en: Method
pt: Método

en: Integration
pt: Integração

en: Key
pt: Chave

en: Instructions
pt: Instruções de preparação

en: Keys
pt: Chaves
