Key (7.x-1.0-beta4) - en to bo translation catalogue (17 entries)

en: delete
bo: བསུབ

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: view
bo: ལྟ་ཞིབ

en: File
bo: ཡིག་ཆ

en: This action cannot be undone.
bo: བྱ་འགུལ་འདི་སླར་གསོ་བྱེད་མི་ཐུབ།

en: Variable
bo: འགྱུར་ཚད།

en: Name
bo: མིང

en: edit
bo: རྩོམ་སྒྲིག

en: Module
bo: མ་དཔེ

en: Method
bo: ཐབས་ལམ

en: Other
bo: གཞན

en: Key
bo: གནད་ཚིག
