Key (7.x-1.0-beta4) - en to cy translation catalogue (17 entries)

en: delete
cy: dileu

en: Status
cy: Statws

en: Delete
cy: Dileu

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Cancel
cy: Diddymu

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Enabled
cy: Wedi ei alluogi

en: view
cy: gweld

en: File
cy: Ffeil

en: This action cannot be undone.
cy: Ni ellir dad-wneud y weithred yma.

en: Variable
cy: Newidiol

en: Name
cy: Enw

en: edit
cy: golygu

en: key
cy: allwedd

en: Method
cy: Dull

en: Other
cy: Arall

en: Key
cy: Allwedd
