Key (7.x-1.0-beta4) - en to kn translation catalogue (16 entries)

en: delete
kn: ಡಿಲೀಟ್ ಮಾಡಿ

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: Cancel
kn: ರದ್ದುಗೊಳಿಸು

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: Enabled
kn: ಶಕ್ತಗೊಂಡಿದೆ

en: File
kn: ಕಡತ

en: This action cannot be undone.
kn: ಈ ಕ್ರಿಯೆ ಶಾಶ್ವತ

en: Variable
kn: ಮಾರ್ಪಡಿಸಬಹುದಾದ

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: edit
kn: ಸಂಪಾದಿಸು

en: Module
kn: ಘಟಕ

en: Other
kn: ಇತರೆ

en: Key
kn: ಕೀಲಿ

en: Keys
kn: ಕೀಲಿಗಳು
