Key (7.x-1.0-beta4) - en to ug translation catalogue (13 entries)

en: delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Status
ug: ھالەت

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Description
ug: بايانى

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: view
ug: كۆرۇش

en: File
ug: ھۆججەت

en: This action cannot be undone.
ug: .مەزكۇر مەشغۇلات قايتىلانمايدۇ

en: Name
ug: ئىسىم

en: Method
ug: ئۇسۇل

en: Other
ug: باشقا
