Key (7.x-1.0-beta5) - en to he translation catalogue (20 entries)

en: delete
he: מחיקה

en: Status
he: מצב

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Type
he: סוג

en: Cancel
he: ביטול

en: Description
he: תיאור

en: Enabled
he: מופעל

en: view
he: צפיה

en: File
he: קובץ

en: This action cannot be undone.
he: לא ניתן לבטל פעולה זו.

en: Variable
he: משתנה

en: Name
he: שם

en: edit
he: עריכה

en: Module
he: מודול

en: General
he: כללי

en: Method
he: שיטה

en: Other
he: אחר

en: Key
he: מפתח

en: Instructions
he: הוראות הכנה
