Key (7.x-1.0-beta5) - en to ru translation catalogue (26 entries)

en: delete
ru: удалить

en: Status
ru: Статус

en: Delete
ru: Удалить

en: Operations
ru: Операции

en: Type
ru: Тип

en: Cancel
ru: Отмена

en: Description
ru: Описание

en: Enabled
ru: Включено

en: view
ru: представление

en: File
ru: Файл

en: This action cannot be undone.
ru: Это действие нельзя отменить.

en: Variable
ru: Переменная

en: Name
ru: Название

en: edit
ru: изменить

en: key
ru: ключ

en: Module
ru: Модуль

en: Variable name
ru: Имя переменной

en: General
ru: Общий

en: Method
ru: Метод

en: Other
ru: Другое

en: Integration
ru: Интеграция

en: Key
ru: Ключ

en: Instructions
ru: Инструкции

en: Keys
ru: Ключи

en: File contents
ru: Файл контент

en: (Machine name: @name)
ru: (Машинное имя: @name)
