Key (7.x-1.0-beta6) - en to be translation catalogue (19 entries)

en: delete
be: выдаліць

en: Status
be: Статус

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Type
be: Тып

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Description
be: Апісанне

en: Enabled
be: Уключана

en: view
be: глядзець

en: File
be: Файл

en: This action cannot be undone.
be: Гэтае дзеянне нельга будзе адмяніць.

en: Variable
be: Зменная

en: Name
be: Імя

en: edit
be: рэдагаваць

en: Module
be: Модуль

en: General
be: Агульны

en: Method
be: Метад

en: Other
be: Іншыя

en: Key
be: Ключ
