Key (7.x-1.0-beta6) - en to bn translation catalogue (15 entries)

en: delete
bn: মুছে ফেল

en: Status
bn: স্ট্যাটাস

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: Type
bn: টাইপ

en: Cancel
bn: বাতিল

en: Description
bn: বিবরণ

en: Enabled
bn: কার্যকর

en: view
bn: প্রদর্শন

en: File
bn: ফাইল

en: This action cannot be undone.
bn: এই কাজটি বাতিল করা যাবে না।

en: Name
bn: নাম

en: edit
bn: সম্পাদন

en: Module
bn: মডিউল

en: General
bn: সাধারণ
