Key (7.x-1.0-beta6) - en to el translation catalogue (22 entries)

en: delete
el: διαγραφή

en: Status
el: Κατάσταση

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Type
el: Τύπος

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Description
el: Περιγραφή

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: view
el: προβολή

en: File
el: Αρχείο

en: This action cannot be undone.
el: Η ενέργεια αυτή δεν μπορεί να αναιρεθεί.

en: Variable
el: Μεταβλητή

en: Name
el: Όνομα

en: edit
el: επεξεργασία

en: key
el: κλειδί

en: Module
el: Μονάδα

en: General
el: Γενικά

en: Method
el: Μέθοδος

en: Other
el: Άλλο

en: Key
el: Κλειδί

en: Instructions
el: Οδηγίες

en: Keys
el: Κλειδιά
