Key (7.x-1.0-beta6) - en to es translation catalogue (24 entries)

en: delete
es: eliminar

en: Status
es: Estado

en: Delete
es: Eliminar

en: Operations
es: Operaciones

en: Type
es: Tipo

en: Cancel
es: Cancelar

en: Description
es: Descripción

en: Enabled
es: Activado

en: view
es: vista

en: File
es: Archivo

en: This action cannot be undone.
es: Esta acción no se puede deshacer.

en: Name
es: Nombre

en: edit
es: editar

en: key
es: clave

en: Module
es: Módulo

en: Variable name
es: Nombre de la variable

en: Method
es: Método

en: Other
es: Otro(s)

en: Integration
es: Integración

en: Key
es: Clave

en: Instructions
es: Instrucciones

en: Keys
es: Claves

en: Save key
es: Guardar clave

en: Edit key
es: Editar clave
