Key (7.x-1.0-beta6) - en to fr translation catalogue (19 entries)

en: delete
fr: supprimer

en: Status
fr: État

en: Delete
fr: Supprimer

en: Operations
fr: Actions

en: Cancel
fr: Annuler

en: Enabled
fr: Activé

en: view
fr: voir

en: File
fr: Fichier

en: This action cannot be undone.
fr: Cette action est irréversible.

en: Name
fr: Nom

en: edit
fr: modifier

en: key
fr: clé

en: Variable name
fr: Nom de la variable

en: General
fr: Général

en: Method
fr: Méthode

en: Other
fr: Autre

en: Integration
fr: Intégration

en: Key
fr: Clef

en: Keys
fr: Clés
