Key (7.x-1.0-beta6) - en to hr translation catalogue (18 entries)

en: delete
hr: ukloni

en: Delete
hr: Ukloni

en: Operations
hr: Operacije

en: Type
hr: Vrsta

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Description
hr: Opis

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: view
hr: prikaz

en: File
hr: Datoteka

en: This action cannot be undone.
hr: Neopoziva radnja.

en: Variable
hr: Promjenjiv

en: Name
hr: Naziv

en: edit
hr: uredi

en: Module
hr: Modul

en: General
hr: Općenito

en: Method
hr: Metoda

en: Other
hr: Ostalo

en: Key
hr: Ključ
