Key (7.x-1.0-beta6) - en to is translation catalogue (17 entries)

en: delete
is: eyða

en: Status
is: Staða

en: Delete
is: Eyða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Type
is: Gerð

en: Cancel
is: Hætta við

en: Description
is: Lýsing

en: Enabled
is: Virkt

en: view
is: skoða

en: File
is: Skrá

en: This action cannot be undone.
is: Ekki er hægt að afturkalla þessa aðgerð.

en: Variable
is: Breyta

en: Name
is: Nafn

en: edit
is: breyta

en: Module
is: Eining

en: Variable name
is: Nafn breytu

en: General
is: Almennt
