Key (7.x-1.0-beta6) - en to kk translation catalogue (15 entries)

en: delete
kk: Өшіру

en: Status
kk: Жағдайы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: Type
kk: Тип

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Description
kk: Сипаттама

en: Enabled
kk: Қосылған

en: view
kk: карау

en: This action cannot be undone.
kk: Бұл әрекет қайтарылмайды.

en: Variable
kk: Мәң

en: Name
kk: Аты

en: edit
kk: түзету

en: General
kk: Басты

en: Other
kk: Басқа
