Key (7.x-1.0-beta6) - en to pa translation catalogue (10 entries)

en: delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Status
pa: ਹਾਲਤ

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Type
pa: ਕਿਸਮ

en: Cancel
pa: ਰੱਦ ਕਰੋ

en: Description
pa: ਵੇਰਵਾ

en: view
pa: ਵੇਖੋ

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: edit
pa: ਸੋਧ

en: Other
pa: ਹੋਰ
