Key (7.x-1.0-beta6) - en to ta translation catalogue (19 entries)

en: delete
ta: அழி

en: Status
ta: நிலை

en: Delete
ta: அழி

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Type
ta: வகை

en: Cancel
ta: விலகு

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Enabled
ta: செயலிலுள்ளது

en: view
ta: பார்

en: File
ta: கோப்பு

en: This action cannot be undone.
ta: இச்செயல் மீளத் திருத்தப்பட முடியாதது.

en: Variable
ta: மாறி

en: Name
ta: பெயர்

en: edit
ta: மாற்று

en: Module
ta: கூடகம்

en: General
ta: பொது

en: Method
ta: முறை

en: Other
ta: மற்றவை

en: Key
ta: சாவி
