Key (7.x-1.0-beta6) - en to vi translation catalogue (19 entries)

en: delete
vi: xoá

en: Status
vi: Trạng thái

en: Delete
vi: Xóa

en: Operations
vi: Thao tác

en: Type
vi: Kiểu

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Description
vi: Mô tả

en: Enabled
vi: Bật

en: view
vi: xem

en: File
vi: Tập tin

en: This action cannot be undone.
vi: Thao tác này không thể hoàn hồi.

en: Variable
vi: Biến

en: Name
vi: Tên

en: edit
vi: sửa

en: key
vi: khóa

en: General
vi: Tổng quát

en: Method
vi: Phương thức

en: Other
vi: Khác

en: Key
vi: Khóa
